Yüzme Havuzundaki Suyu 1 Milyon Kağıt Havluyla Çekmeye Çalışan YouTuber Tepki Odağı Oldu

Bir YouTuber, kağıt havlu ile bir yüzme havuzunu ıslatmaya çalıştığı için sosyal medyada tepkiler bir hayli yükseldi.


2
3 Paylaşım, 2 points

Bir YouTuber, kağıt havlu ile bir yüzme havuzunu ıslatmaya çalıştığı için çevrimiçi olarak patlatıldı.

YouTuber Tyler Oliveira geçen hafta “1.000.000 Kağıt Havlu Yüzme Havuzunu Emebilir mi?” Başlıklı bir video yayınladı ve o zamandan beri  155.000’den fazla görüntüleme aldı. “Bunlar kağıt havlular. Bu bir yüzme havuzu. Soru şu ki, tüm yüzme havuzumu ıslatmak için kaç tane kağıt havlu alacak, ”diyor Oliveira videoda.

Oliveira, video fikrinin yakın zamanda benzer bir konsepte sahip bir video için bir TikTok için viral olduktan sonra geldiğini söyledi. TikTok videosunda Oliveira bir havuza bir bardak su döküyor ve dağınıklığını bir kağıt havluyla birbiri ardına temizlemeye çalışıyor.

Büyük beyin enerjim kitleler ile rezonansa girdi ve bunu bilmeden önce bu TikTok’un 11 milyondan fazla görüşü vardı, dedi. Çok az şey biliyordum, dünyanın geri kalanı merakımı paylaştı ve ben ülke çapında bir soru sordum. Oliveira görevi tamamlayamıyor, sonuçta çevrimiçi sipariş edilen büyük kağıt havlu yığınının havuzu ıslatmak için yeterli olmadığını belirledi.

Daha sonra biraz matematik yapıyor ve her şeyi emmek için 3.625.000 kağıt havlu alacak. Ancak izleyiciler Oliveira’yı “ kirlilik ve atık ” yüzünden hızla patlattı. “MrBeast: 20 milyon ağaç dikiyor. Tyler: Hiçbir şey denememek için aptalca bir değer için 20 milyon ağaç değerinde kağıt havlu harcıyor, ”diye ekledi Zer0Hearts.

Bu video,“ 1 milyon kağıt havluyu yüzme havuzuna atmak, olarak yeniden adlandırılmalıdır. Diğer kullanıcılar, eleştirel yorumlarıyla Greta Thunberg, İkinci Dünya Savaşı ve Avustralya orman yangınlarına şakalar yaptılar. Avustralya: Su için savaşıyoruz. Tyler: 100.000 kağıt havlu boşa harcayalım ve havuzda ıslanalım!, Bir kullanıcı yazdı.

Oliveira boşluğa özür dilemeden kendi yorumu ile cevap verdi.

“Birçoğunuz bu videoda kağıt havlu kullanmamda üzgün olabilirsiniz. Ve bu belki de haklı olabilir, ”diye yazdı Oliveira. Ancak bir şeyi düşünmenizi istiyorum. Bu kağıt havlular, onları kullanıp kullanmamamdan bağımsız olarak vardı. Daha sonra kağıt havluların bir noktada “annenizin soda dökülmesini” temizlemek için kullanıldığını ve kağıt havlu talebine “mikro etkisi” olabileceğini kabul etmeden önce yazıyor.

Oliveira, “İnsanlar bu gerçeklerin var olmasına rağmen, yorum bölümüne atlamak ve çevresel profesyonel aktivitelerini göstermek için oldukça enerjik” diyor.

YouTuber'ın kağıt havlularla havuzun suyunu çekmeyi denediği video:


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
3 Paylaşım, 2 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
30
Şaşkın
başarısız başarısız
20
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
16
Eğlenceli
İlgili İlgili
13
İlgili
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
6
Çok İyi
beğendim beğendim
5
beğendim
Yok Artık Yok Artık
32
Yok Artık
İğrenç İğrenç
20
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir