Xiaomi Mi MIX Alpha’nın Şarj Animasyon Efekti Görüntülendi

Son zamanlarda, Xiaomi resmi olarak Hindistan'da Xiaomi Mi MIX Alpha surround ekran akıllı telefonunu ilk kez gösterdi.


69
18 Paylaşım, 69 points

Ve bu telefona her köşeden bakmış olsak da, bazı Hintli kullanıcılar şarj işlemini yakaladı. Aslında, telefon şarj için inanılmaz bir efektle geliyor. 

Daha önce, Hindistan medya raporlarına göre, Xiaomi Mi MIX Alpha surround ekranlı akıllı telefon ilk olarak Hindistan’da sergilendi. Ershad Kaleebullah ayrıca sosyal ağ sitelerinde bu telefonun şarj animasyon videosunu yayınladı. Xiaomi Mi MIX Alpha surround ekranlı akıllı telefon şarj edilirken, telefonun tüm ekranının mevcut güç durumunu çok ilginç bir şekilde gösterebileceği görülebilir. Etki, bir cam veya bir kap sıvı ile doldurulduğunda gördüğümüze benzer.

Xiaomi Mi MIX Alpha’nın Animasyonu:

Bu şaşırtıcı yakışıklı temel özelliklere gelince, surround ekran adı verilen yeni bir konsept ile geliyor. Ancak böyle bir yakışıklı yapma en zor kısmı ekran bükme değil. Bu cihaz ahizeyi, ön kamerayı, yan düğmeleri, çeneyi ve alnı sadece 2.15mm genişliğe sahip ve ekran oranı %180.6’ya ulaştı. Yan kısım pil seviyesini, sistemle ilgili bilgileri ve bildirimleri görüntüleyebilir.

Ancak, bu telefonun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Ve daha da önemlisi, ne kadar tutacağını merak ediyoruz. Muhtemelen dünyanın en yenilikçi akıllı telefonuyla uğraşıyoruz. Ama aynı zamanda dünyanın en pahalı seri üretilen cep telefonu olacak.

Kaynak: https://www.gizchina.com/2020/01/16/xiaomi-mi-mix-alpha-charging-animation-effect-displayed/


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

69
18 Paylaşım, 69 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
33
Şaşkın
başarısız başarısız
23
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
20
Eğlenceli
İlgili İlgili
16
İlgili
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
10
Çok İyi
beğendim beğendim
6
beğendim
Yok Artık Yok Artık
33
Yok Artık
İğrenç İğrenç
23
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir