Sony PlayStation 5 Logosu Açıklandı

PlayStation Başkanı ve CEO'su Jim Ryan, uzun zamandır beklenen PlayStation 5 logosunu nihayet ortaya çıkarmak için bugün CES 2020'de sahne aldı.


1
1 Paylaşım, 1 point

Sony CES açılış konuşması sırasında Ryan, şirketin yeni nesil konsollarını konuşmadan önce PlayStation 4 için bazı önemli kilometre taşlarını paylaştı. Ryan, daha önce bilinen tatil 2020 sürüm penceresini onaylamak dışında, PlayStation 5’in logosunu paylaştı.

Henüz bilmiyorsanız, PlayStation 5 logosu PlayStation 3 ve PlayStation 4’tekine benzer. Üç ve dört yerine beş rakam hariç. Konsolun adı gibi, logo da Sony’nin konsol evriminin doğal bir ilerlemesidir.

Ryan ayrıca, Sony’nin gelecekte PlayStation 5 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını doğruladı, ancak yalnızca tüm takvim yılını potansiyel PlayStation 5 açıklama etkinlikleri için açık bırakan Ocak ayını düşünüyor.

PlayStation 5 dışındaki logo haberlerinde Ryan, PlayStation 4’ün 106 milyon adet, 1.15 milyar oyun, 5 milyon PlayStation VR birimi sattığını ve 38.8 milyonu PlayStation Plus üyesi olan aylık 103 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı.

Microsoft, Xbox Series X’in neye benzediğini göstererek yeni nesil gösterimi ile bir miktar başlangıç yaptı . Sony, karşılaştırıldığında, PlayStation 5 hakkında, isim ve logo da dahil olmak üzere aylar boyunca bilgi almayı seçerek nispeten sessiz kaldı. Bu, internetin söylenti PS5 dev kitinin sızdırılmış görüntülerini göndermesini durdurmadı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
1 Paylaşım, 1 point

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
33
Şaşkın
başarısız başarısız
23
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
20
Eğlenceli
İlgili İlgili
16
İlgili
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
10
Çok İyi
beğendim beğendim
6
beğendim
Yok Artık Yok Artık
33
Yok Artık
İğrenç İğrenç
23
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir