Kripto Para

Son Dakika: Elon Musk, Bill Gates ve Apple gibi Twitter Hesapları Çalındı: Hackerlar Kullanıcılardan Bitcoin İstiyor

Twitter kullanıcıları arasında olan Elon Musk, Bill Gates gibi isimlerin Twitter hesaplarından 1000 dolar bitcoine 2000 dolar verilecek tarzı paylaşımlar yapılıyor.

Bitcoin dolandırıcıların son adresi şimdi de Twitter’daki büyük hesaplar oldu. Aralarında Elon Musk, Bill Gates, Apple, Jeff Bezos, Kanye West gibi hesapların da bulunduğu pek çok Twitter hesabında kullanıcılardan Bitcoin istenen mesajlar paylaşılıyor. Doğrulanmış Twitter hesaplarına yapılan bu saldırıda, özellikle çok yüksek takipçili hesaplar hedef alındı. 

Şu an halihazırda atılan tweetlerin çoğu silinmiş olsa da hackerların hala yeni doğrulanmış hesaplar üzerinden Bitcoin paylaşımı yaptığı ve çeşitli sebeplerle takipçilerden Bitcoin istediği biliniyor. Elon Musk gibi ünlü isimlerin Twitter hesabından 1000 dolarlık bitcoin gönderirseniz 2000 dolar olarak geri gönderileceğini söyleyen tweetler paylaşan hackerlar, halihazırda sürekli yeni paylaşımlar yapmaya devam ediyor. 

[zombify_post]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Most Popular

To Top

Adblock Tespit Edildi!

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar gösterilerek gerçekleştirilmektedir. Lütfen web sitemizi beyaz listeye ekleyerek bizi desteklemeyi düşünün.