Norveç’te Uzaktan Eğitim Görüntülü Görüşme Sırasında Çıplak Bir Adam Yayına Girdi

Norveç'teki bir okul popüler video konferans hizmetini kullanmayı bıraktı.Bu nedenle çıplak bir adamdan sonra görünüşe göre bir video görüşmeye girdi.


101
22 Paylaşım, 101 points

Norveçli devlet yayın NRK , adam video görüşmesi içinde birkaç küçük çocuklarda önünde kendini teşhir etti. Rapora göre teori, adamın toplantı kimliğini tahmin etmesi ve video görüşmesine katılmasıdır.

Hikayede alıntılanan bir uzman, bazılarının bağlantıları “aradığını” söyledi.

Geçen yıl güvenlik araştırmacıları TechCrunch’a, kötü niyetli kullanıcıların toplantı kimliklerinin farklı permütasyonlarını toplu olarak kullanarak Bisiklet ve Webex video toplantılarına erişip dinleyebileceğini söyledi . Araştırmacılar, kusurun işe yaradığını, çünkü birçok toplantı bir şifre ile korunmadığını söyledi.

COVID-19 olarak bilinen koronavirüs suşu tarafından enfekte olanların sayısı artmaya devam ettikçe, dünyadaki okul ve işyerleri uzaktan öğretimi kucaklamaktadır. Johns Hopkins Üniversitesi tarafından sağlanan verilere göre, Perşembe günü dünya çapında 523.000 onaylanmış COVID-19 vakası var. Norveç’in şu anda 3.300’den fazla teyit edilmiş vakası var.

Dünya nüfusunun% 80’inden fazlasının, sağlık sistemlerinin aşırı çalışmasını önlemek amacıyla koronavirüsün yayılmasını sınırlamaya yardımcı olmak için bir tür kilitlenme olduğu söyleniyor.

Devam eden küresel kilitlenme şirketleri evden çalışan personelini kucaklamaya zorladı ve Zoom’u sadece uzak çalışanlar için değil, aynı zamanda kitap kulüpleri ve mutlu saatler gibi rekreasyon için de video konferans platformu haline getirdi.

Kaynak: https://techcrunch.com/2020/03/26/norwegian-school-whereby/


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

101
22 Paylaşım, 101 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
33
Şaşkın
başarısız başarısız
23
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
20
Eğlenceli
İlgili İlgili
16
İlgili
Kızgın Kızgın
13
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
10
Çok İyi
beğendim beğendim
6
beğendim
Yok Artık Yok Artık
33
Yok Artık
İğrenç İğrenç
23
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir