İnternet

Netflix Türkiye’deki Abone Sayısını Açıkladı

Netflix Türkiye'deki Abone Sayısını Açıkladı

Netflix’in kamu politikaları direktörü Mavili, İstanbul’da düzenlenen Digital World Sempozyumu’nda yaptığı konuşmada abonelerinin 3,5 milyona ulaştığını söyledi. Blu, “Türkiye’nin tanıtım için büyük bir fırsatı var. Ancak yaptığımız araştırma Türkiye ile ilgili. 8 ülke / bölgede 8.000’den fazla Netflix üyesi olduğunu ve gördüğümüz ilginin ikiye katlandığını bilmek istiyoruz.” Dedi.

Anadolu Yayıncılar Derneği, Başkanın İletişim Başkanı’nın desteğiyle dün Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde düzenlenen Dijital Dünya Semineri “Yeni İletişim Teknolojilerinin Yayınlanması ve Türkiye’nin Tanıtımına Yeni Katkılar” toplantısında gerçekleştirildi.

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gözetleme faaliyetlerini yürütürken her zaman temel noktaları konuştuklarını, ancak ne olursa olsun görülmesi gereken nezaketin övgü teması.

Şahin, Türkiye’ye gelerek ülkenin güzelliğine uluslararası yatırımlar yaptı, uluslararası organizasyonlar düzenledi ve uluslararası sahnede Türkiye’nin güzelliğinin uluslararası sahneden geldiğini anlattı, bunun için kendisine teşekkür etti ve organizasyonu tanıttığı için teşekkür etti.

Netflix: Netflix’te Türkçe programları dinleyen bazı yabancı aileler çocuklarını Türkçe kurslarına göndermeye başladı.

Netflix kamu politikaları direktörü Pelin Mavili, RTÜK lisansı ile isteğe bağlı yayın hizmeti verdiklerini ve bugün 3,5 milyon aboneye ulaştıklarını söyledi.

Kaynak: tr.sputniknews.com

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Heyecanlı
0
Beğendim
0
Sevdim
0
Emin Değilim
0
Anlamsız
0

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir