Jackie Chan, Corona Virüsüne Panzehir Bulana 1 Milyon Yuan Ödül Verecek

Jackie Chan, dünya üzerinde büyük korkuya neden olan Corona virüsüne karşı panzehir geliştiren kişi ya da kişilere 1 milyon yuan(yaklaşık 143 bin dolar) ödül verecek


81
19 Paylaşım, 81 points

Aksiyon filmlerinin popüler oyuncusu Jackie Chan, Weibo isimli sosyal ağ üzerinden yaptığı açıklamada, Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan Corona virüsü salgınına karşı tedavinin bulunması için mümkün olan her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade ederek, tedaviyi bulana 1 milyon yuan ödül vereceğini duyurdu.

Chan açıklamasında, “Hangi kişinin ya da kurumun panzehiri geliştirdiği önemli değil. Eğer başarılı olurlarsa kendilerine 1 milyon yuan vererek teşekkür etmek istiyorum. Bu parayla ilgili değil. Daha önce tıklım tıklım olan sokakları boş görmek istemiyorum. Vatandaşlarımın hayattan zevk almaları gerektiği anlarda ölümle savaştıklarını görmek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Chan’in bu açıklamasının dünyanın hemen her yerinden büyük övgü alırken, Chan daha sonra yaptığı açıklamada ise, “Bilim ve teknoloji virüsün üstesinden gelmenin anahtarıdır. Bence birçok insan benimle aynı düşünceye sahip. Umarım en kısa sürede bir panzehir bulunur” dedi.

Öte yandan, Jackie Chan’ın son filmi Vanguard, Corona virüsünün yayılmasını önlemek için alınan tedbirler kapsamında sinemaların kapatılması nedeniyle vizyona çıkamadı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/jackie-chan-corona-virusune-panzehir-bulana-odul-verecek-5615391/


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

81
19 Paylaşım, 81 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
30
Şaşkın
başarısız başarısız
20
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
16
Eğlenceli
İlgili İlgili
13
İlgili
Kızgın Kızgın
10
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
6
Çok İyi
beğendim beğendim
3
beğendim
Yok Artık Yok Artık
30
Yok Artık
İğrenç İğrenç
20
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir