Haluk Levent Kendi Youtube Kanalında Talk Show

AHBAP Derneği’nin kurucusu, Türkçe rock müzik sanatçısı Haluk Levent, YouTube üzerinden yayınlanacak olan yeni programı ‘Kral Çıplak’ ile geri dönüyor.


53
16 Paylaşım, 53 points

Talk show programıyla bir çok sürprize imza atmaya hazırlanan Haluk Levent, 27 yıl önce ilk albümünü çıkardığı tarih olan 13 Mayıs'ta ilk programıyla sevenleri ile buluşacak ve birbirinden özel konukları ve izleyicileri interaktif olarak ağırlayacak.

‘Kral Çıplak’ta sevenleri için canlı performanslara gerçekleştirilecek olan Haluk Levent, ayrıca Ahbap Derneği gönüllü elçileriyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşacak.

Programın; canlı performanslarla, konukların katılımıyla ve AHBAP Derneği'nin gönüllü üyeleriyle izleyenleri eğlendirirken bir yandan da yardımda bulunulmasına katkı sağlaması ilgi çekiyor. Haluk Levent, YouTube kanalından paylaştığı videoyla birlikte programın her hafta çarşamba günü yayınlanacağını duyurdu. Levent, "Konserlerime geldiniz, televizyonlarda izlediniz, radyoda dinlediniz, Twitter'da takip ettiniz, Instagram'da etiketlediniz, Facebook'ta dürttünüz. Arkadaşlar, yakında her çarşamba YouTube canlı yayınında ben sizlerle birlikte olacağım, acaba YouTube'da da beraber olur muyuz?" dedi ve hayranlarını programına çağırdı. Haluk Levent'in YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

53
16 Paylaşım, 53 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
16
Şaşkın
başarısız başarısız
6
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
İlgili İlgili
33
İlgili
Kızgın Kızgın
30
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
26
Çok İyi
beğendim beğendim
23
beğendim
Yok Artık Yok Artık
16
Yok Artık
İğrenç İğrenç
6
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir