Kripto Para

Bitcoin 54 bin Dolarını Aştı Ve Piyasa Büyüklüğü 1 Trilyon Dolara Ulaştı

Bitcoin 54 bin Dolarını Aştı Ve Piyasa Büyüklüğü 1 Trilyon Dolara Ulaştı

Soros ve Morgan Stanley, Bitcoin merkezli bir teknoloji şirketi olan NYDIG’e yatırım yaptı. Bitcoin 54.000 doları aştı ve piyasa hacmi 1 trilyon dolara ulaştı.

Bitcoin 54.000 ABD dolarını aştı ve piyasa işlem hacmi 1 trilyon ABD dolarına ulaştı. Amerika Birleşik Devletleri’nde hafta sonu kabul edilen ve 14 Mart’ta imzalanarak onaylanması beklenen teşvik planının yarattığı iyimserliğin desteklediği kripto para birimi 54.452 dolara yükseldi.

Kurumsal yatırımcıların kripto para talebinde yaşanabilecek olası artışı vurgulayan haber ve ünlü yatırımcıların destek açıklaması Bitcoin’in yükselişini etkileyen faktörlerden biri. Bitcoin’in fiyatı şu anda her gün% 7,3 artarak 54,214 dolardan alıcı buluyor.

Soros ve Morgan Stanley, Bitcoin merkezli teknoloji şirketi NYDIG’e yatırım yapıyor Soros Fund Management ve Morgan Stanley, alternatif varlık yönetimi şirketi Stone Ridge’in Bitcoin satın alma iştiraki olan teknoloji şirketi NYDIG’e yatırım yaptı.

Yarısı Soros ve Morgan Stanley tarafından belirlenen Stone Ridge Holdings Group, New York Life, MassMutual ve FS Investments, NYDIG’e toplam 200 milyon ABD doları yatırım yaptı.

Kaynak: www.birborsa.com

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!

Heyecanlı
0
Beğendim
0
Sevdim
0
Emin Değilim
0
Anlamsız
0

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir