Apple, İphone İle Gece Modu Fotoğraf Yarışmasını Duyurdu

Apple, tıpkı geçtiğimiz senenin ocak ayında yaptığı gibi bu sene de bir fotoğraf yarışması planladı.


70
18 Paylaşım, 70 points

Apple, 2020’yi yepyeni bir Gece Modu fotoğraf yarışmasıyla başlıyor ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları iPhone 11, iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max ile çekilen en iyi Gece Modu fotoğraflarını paylaşmaya davet ediyor.

iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modelleri, kamera düşük ışık koşullarını algıladığında Gece Modunu otomatik olarak açar. Özellik etkin olduğunda, ekranın üst kısmındaki hilal simgesi sararır.

Apple bugünden 29 Ocak’a kadar gönderimleri kabul edecek. 10 hakemden oluşan bir panel, gönderimleri değerlendirecek ve 4 Mart’ta kazanan beş fotoğrafı ortaya çıkaracak. Katılmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız ve Apple çalışanları uygun değildir. Apple, tüm kuralları ve uygunluk ayrıntılarını içeren bir PDF paylaştı .

Apple, fotoğrafların Apple’ın Fotoğraflar uygulaması veya üçüncü taraf uygulamaları ve yazılımlarıyla düzenlenmesine izin verildiğini söylüyor. Düzenlenmişse, resim başlığında veya yorumda kullandığınız uygulamaları veya filtreleri belirtmeniz gerekir. 20 Eylül’den bu yana Gece Modunda iPhone 11, iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max ile çekilen tüm fotoğraflar geçerli.

Kazanan fotoğraflar Apple’ın web sitesinde ve Instagram, Twitter, WeChat ve Weibo sayfalarında paylaşılacak. Reklamlarda ve reklam panolarında, Apple Store’larda veya üçüncü taraf bir fotoğraf sergisinde de görünebilirler. Apple, kazanan fotoğrafçılara bu tür fotoğrafların pazarlamasında kullanılması için lisans ücreti ödeyeceğini söyledi.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken şey ise Instagram ve Twitter üzerinden #ShotoniPhone ve #NightmodeChallenge hashtaglerini kullanarak Gece Modu’nda çekilmiş fotoğraflarınızı paylaşmak. Apple, ayrıca fotoğrafın hangi iPhone modeliyle çekildiğinin de fotoğraf içerisinde altyazı ile belirtilmesi gerektiğini açıkladı. 

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar için ise shotoniphone@apple.com e posta adresi vasıtasıyla başvurabilirsiniz. Dosya formatının ise “isim_soyisim_nightmode_iphonemodeli” şeklinde olması gerekiyor.

Kaynak: https://www.macrumors.com/2020/01/08/iphone-11-night-mode-photo-challenge/


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

70
18 Paylaşım, 70 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
11
Şaşkın
başarısız başarısız
33
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
30
Eğlenceli
İlgili İlgili
29
İlgili
Kızgın Kızgın
23
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
22
Çok İyi
beğendim beğendim
17
beğendim
Yok Artık Yok Artık
10
Yok Artık
İğrenç İğrenç
33
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir