2021 Chevy Tahoe uzun süredir ihtiyaç duyulan bağımsız arka süspansiyonla açıklandı

İç mekana, sürüşe ve yol tutuşuna fayda sağlayacak. Yeni bir dizel seçeneği de var.


98
20 Paylaşım, 98 points

2021 Chevrolet Tahoe , eşit derecede yeni Chevy Suburban’ın yanında ortaya çıktı . Devam eden gelenek, Tahoe Suburban’ın daha küçük bir versiyonu olmaya devam ediyor , ancak bu yıl çok daha fazla faydacı. Aslında, Tahoe, daha büyük modele geçmek zorunda kalmayacağınız kadar içeride büyüdü. 

Chevy Tahoe’u 6.7 inç daha uzun yaptı ve 4.9 inç daha uzun dingil mesafesi verdi. Bu, Suburban’ın genel alana sahip olduğundan daha büyük kazançlar anlamına gelir. Tahoe, aslında Suburban’ın üçüncü sıradaki ayak odası figürü olan 34.9 inçlik bir rakamı paylaşıyor; bu, önceki Tahoe’nun üçüncü sırasına göre büyük bir gelişme, çocuklar için bile neredeyse işe yaramazdı. Üçüncü sıranın ardındaki kargo kapasitesi de 10,2 fit küp yükseliyor. 

Bu önemli iç mekan kazanımlarının arkasındaki sır, ekstra kargo alanı için arka zemini, daha düşük bir kaldırma yüksekliği ve geliştirilmiş alan için zeminden daha yükseğe yerleştirilmiş bir üçüncü sırayı büyük ölçüde düşüren bağımsız bir arka süspansiyona uzun süre ihtiyaç duyulan anahtardır. konfor. Aynı zamanda taşıma ve sürüş kalitesini arttırmada faydalıdır. Oysa Ford seferi ve diğer tam boyutlu SUV rakipler uzun önce bir IRS geçiş yaptı, Tahoe / Suburban bir kamyon benzeri bir katı arka aks, belirleyici bir dinamik dezavantaj koymak soldiered. Daha fazla yok.

Ancak mekanik gelişmeler burada bitmiyor. Banliyö gibi, 2021 Tahoe’da üç süspansiyon seçeneği olacaktır. Standart pasif şoklara sahip geleneksel çelik helezon yaydır. Daha sonra helezon yaylar, GM’in manyetik sürüş kontrolünün en son sürümüyle eşleştirilebilir . Üst kademe süspansiyon seçeneği, Yüksek Ülke ve Z71 modellerinde isteğe bağlı olan yeni bir Hava Yoluna Uyarlamalı Süspansiyondur (yukarıda çizilmiştir). Bu, mevcut tüm Tahoe süspansiyonları arasında en konforlu olacak ve aynı zamanda daha iyi karayolu yakıt ekonomisi ve daha iyi arazi temizliği için yükselebilecek ve azalabilecek durumda. 

Chevy, bir istisna dışında, güç aktarma organlarında basit tuttu. İsteğe bağlı bir motor olarak 3.0 litrelik Duramax turbodizel eklendi. Silverado’da olduğu gibi aynı 277 beygir gücü ve 460 pound-feet tork yapmaya devam ediyor. Bu şüphesiz pahalı bir ekstra olacaktır, ancak standart motor hala 355 hp ve 383 lb-ft tork üreten 5.3 litre V8’dir. 6.2 litrelik V8, 420 hp ve 460 lb-ft tork üreten öncekiler gibi bir seçenektir. Tüm motorlar 10 vitesli otomatik ve dört ve dört tekerlekten çekiş seçeneği ile geliyor. Her iki V8 motoru da GM’in gelişmiş Dinamik Yakıt Yönetimi sistemini içeriyor . 

2021 Tahoe’nın teknolojisi, yeniden tasarımı için de büyük bir yükseltme aldı. Suburban gibi, en düşük kesimden standart olarak 10 inçlik bir dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemine de sahip. Diğer teknoloji parçaları, gösterge panelindeki isteğe bağlı 8 inç dijital ekran ve 15 inç baş üstü ekran gibi Suburban ile paylaşılıyor. Büyük 12,6 inç arka koltuk eğlence ekranları da isteğe bağlıdır.

Chevy, 2021 Tahoe’nın 2020 ortalarında sokaklara çıkmasını beklediğini söyledi. Fiyatlandırma ve yakıt ekonomisini satış tarihine yakın bekliyoruz.

Kaynak: https://www.autoblog.com/2019/12/10/2021-chevrolet-tahoe-revealed/#slayt%202192954


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

98
20 Paylaşım, 98 points

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER!

Şaşkın Şaşkın
7
Şaşkın
başarısız başarısız
30
başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
27
Eğlenceli
İlgili İlgili
24
İlgili
Kızgın Kızgın
20
Kızgın
Çok İyi Çok İyi
16
Çok İyi
beğendim beğendim
13
beğendim
Yok Artık Yok Artık
6
Yok Artık
İğrenç İğrenç
30
İğrenç
Ertuğ Şahin

YORUMLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir